Virtuální svět

Každý si občas rád zahraje nějakou tu hru, aby se vytratil z té reality, která ho tíží nebo chce zkrátka jen na okamžik vytěsnit veškeré starosti, které se dnes a denně valí na naši hlavu. Pokud máte náladu na trochu toho sportu, určitě bychom vám měli co nabídnout. Mezi nejoblíbenější patří fotbal, ale také hokej http://www.fantasyman.cz/hokej, a pokud nechcete ani jedno zkoušet skutečně aktivně, potom bychom doporučili naši virtuální realitu, kterou si jednoznačně užijete a vyzkoušíte nejrůznější typy her.

brankář

Co tu na vás čeká? Například se můžete těšit na NHL, které je možná trochu klasikou, ale provedení je naprosto unikátní, takže jsme si jisti, že se do hry ponoříte natolik, že si budete připadat jako na ledě. Dále je k dispozici extraliga, nebo také ruská Kontinentální hokejová liga, tedy KHL. Pokud byste chtěli nějaký velký mezinárodní turnaj, určitě budete nadšeni z Mistrovství světa či Světového poháru. Je tu mnoho zajímavých a poutavých akcí, které Daily Fantasy Sports vypisují, a které můžete vyzkoušet.

Kterákoli liga bude vaše

Pokud se vydáte do tajů NHL, dočkáte se během rozehrané sezony také Stanley Cupu, který navazuje, takže budete mít aktivitu vlastně bez ustání a budete moci zlepšovat své výkony dnes a denně. Když se nedostanete na led takové soutěže reálně, určitě byste měli vyzkoušet alespoň tuto šanci, protože hra vás absolutně pohltí, a uvidíte, že si budete užívat každé předání cen, každou akci.

podražení

Pokud byste chtěli ještě něco originálnější a atraktivnějšího, abyste se rozhodli právě pro tento herní model, určitě by to mohla být možná finanční výhra. Sice hra ve virtuální realitě, ale vyhrát můžete opravdové peníze. Tak proč to nezkusit? Staňte se jedním z mnoha nadšených hráčů, kteří mají místo pro odreagování.