Solárium pro krásnou a opálenou pleť

Chtěli byste opálení bez námahy? Toužili jste vždycky po celoročním opálení, ale zatím jste si ho ještě nedopřáli? Nemusí to pro vás hned znamenat cestovat v zimě do exotických dálek, kde byste se opálili. Na opálení v zimě si nemusíte brát dovolenou, stačí jen třeba po práci na pár minut navštívit naše solárium, které vám vykouzlí krásnou dohněda opálenou pokožku, a to bez námahy. Opálená pleť působí krásnějším a zdravějším dojmem, než pleť bledá, která vypadá spíše mdle a bez života. Nenechte se v létě zahanbit a získejte krásné snědé opálení s předstihem. Pokud i vy toužíte po krásné do bronzova opálené pleti, ale ležet někde na dece u vody vás nebaví, nebo k tomu nemáte podmínky, využijte služeb solária brno a získejte krásné opálení již po několika návštěvách.
spící žena na pláži.jpg

Na výběr vám nabízíme hned z několika opalovacích strojů, a to vertikálních nebo horizontálních. Stačí si jen včas zarezervovat termín opalování ve vámi zvoleném opalovacím stroji a již brzy se budete moci těšit z bronzové pleti, která vás rozzáří a dodá vám ten správný šmrnc.
červené solárium.jpg

Výhodné cenové nabídky a zajímavé dárky zdarma

Vaše krásné nové opálení vás nepřijde draho. Nemusíte platit jen za jednotlivé návštěvy, ale nabízíme vám také k zakoupení velice výhodné permanentky, které se vám vyplatí. Při zakoupení permanentky do solária na vás nejen čekají výhodnější ceny za vaše opálení, ale také můžete získat lákavé dárky, například opalovací kosmetiku, která vám v tomto případě jistě přijde vhod. Zajít si pro opálení k nám se vám tedy mnohonásobně vyplatí. Tak proč čekat, než se pracně opálíte někde u vody, když můžete ušetřit čas a být opáleni krásně do hněda již během pár krátkých návštěv u nás.

Získejte krásné opálení bez námahy a zarezervujte si termín v našem soláriu za příznivé ceny a s dalšími lákavými bonusy.