Jak získat peníze při studiu?

Valná většina studentů si chce při studiu přivydělat. Většinou se jedná o studenty vysokých škol, kde je brigáda téměř samozřejmostí. Mezi nejlepší brigády bychom mohli zahrnout právě tyto:
 studentka s králíkem
– DOUČOVÁNÍ
            Jste studenti? Jste! Tak naučte někoho to, co už sami umíte a zúročte to dvakrát. Je to dobře placená brigáda, časově nenáročná, a zároveň prospěšná i jako opakování pro Vás.
 
– PRŮVODCOVÁNÍ
            Zkuste si práci průvodce. Naučíte se texty, budete si cvičit paměť a vyjadřování, budete         pracovat s lidmi a získáte peníze navíc.
 psi ve tmě
– LETÁKY
            Brigád na rozdávání letáku je všude kolem dost a dost, není problém je sehnat. Nemusíte u     toho nijak zvlášť přemýšlet a ani nepotřebujete žádné speciální dovednosti, takže vzhůru do       toho.
 
– AU-PAIR
            Umíte dobře cizí jazyk? Odjeďte do zahraničí, do rodiny, kde se budete starat o domácnost a            děti. Zlepšíte si cizí jazyk, což se Vám neztratí, a zároveň si vyděláte slušné peníze.
 
– PSANÍ BLOGU
            Většinou běh na dlouho trať, protože než se zvýší sledovanost Vašich příspěvků, může to        trvat. Ale v případě, že budete mít návštěvnost vysokou, můžete psát téměř o všem, co Vás    baví, a zároveň z pohodlí domova vydělávat.
 
– HOSTESING
            Pokud jste atraktivní a společenská, najděte si nějakou agenturu a zaregistrujte se u ní. Jako   hosteska Vás nečeká nijak těžká práce, ale velmi pěkné peníze.
 
– PRODEJ KOSMETIKY
            Velmi snadno sehnatelná brigáda. Pracujte pro kosmetickou společnost. Dostanete katalog a budete se snažit prodat co nejvíce. Alespoň zjistíte, jaké jsou Vaše prodejní dovednosti a         jestli zrovna toto je typ práce, který by Vás naplňoval.
 
– DAROVÁNÍ
            Můžete darovat krev, krevní plazmu, anebo třeba i genetický materiál (vajíčka, sperma).         Vcelku je za to velmi             dobře zaplaceno. Za něco více, za něco méně.
 
– INVENTURY
            Každý větší supermarket musí jednou za čas provést inventuru zboží a to je příležitost pro       studenty. Často se jedná o 2-3 noci, za které se dají vydělat dobré peníze.
 
Různých brigád je samozřejmě mnohem, mnohem více a stačí se jen dobře dívat, zajímat se a o nějakou se přihlásit a zkusit to.